wyszukiwanie wakaty i wznawia na żądanie "Zatrudnię profesjonalnego sprzedawcę" w mieście Olsztyn

0
Zatrudnię profesjonalnego sprzedawcę

www.olx.pl Olsztyn

Opis stanowiska: profesjonalny sprzedawca w sklepie z unikalną linią produktów zdrowej żywności. Oczekujemy: - osób z pozytywną energią, - podstawowej znajomości zagadnień z zakresu zdrowej żywności i zdrowego stylu życia, - doświadczenia w handlu, - znajomości technik sprzedaży, - łatwości w nawiązywaniu kontaktów, - wysokiej kultury osobistej, - profesjonalizmu i konsekwencji w działaniu, - identyfikacji obecnych i przyszłych potrzeb klientów. Oferujemy: - wynagrodzenie na poziomie 2100 - 3500 PLN brutto miesięcznie, - umowę o pracę, - elastyczne godziny pracy, - przyjazną atmosferę pracy. Wykształcenie: minimum średnie, mile widziani absolwenci szkół gastronomicznych, handlowych oraz kierunków technologia żywienia, dietetyka lub pokrewnych. W naszej firmie oprócz znajomości sprzedaży kandydat do pracy musi być samodzielny. U nas nie pracuje się tak, że ktoś stoi nad człowiekiem i go pilnuje. Stawiamy na samodzielność współpracowników. Chcemy by wszyscy czuli się współtwórcami firmy. Udział w zysku odpowiedni do włożonej efektywnej pracy. Wymagane dokumenty: - CV ze zdjęciem. - Opcjonalnie List Motywacyjny. Dokumenty prosimy wysyłać w wiadomości zatytułowanej numerem referencyjnym: "Sprzedawca 2018/06/OX". Dokumenty powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)" Szanuj nasz i swój czas. Wysyłaj aplikacje wyłącznie jeśli spełniasz wymagania. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę Kadra kierownicza: Kadra kierownicza

20.07|01:18

0
Zatrudnię szpachlarza-malarza 12zl/h umowa!!!

Firma zatrudni szpachlarza-malarza z doświadczeniem na stałe w firmie z ponad 25 letnim stażem. Oferujemy na początek 13zł/h na rękę + premie. Praca pon-pt od 7 do 15. Umowa o prace, ubrania robocze, sprzęt. Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

24.07|08:07