wyszukiwanie wakaty i wznawia na żądanie "Zastępca Kierownika Gastronomii" w mieście Kraków

0
Praca w gastronomii

www.gumtree.pl Kraków

Potrzebna Pani do małej gastronomii. Nowa Huta. Od godzin rannych do 16. Od pn do ptk. Proszę o kontakt od 7 do 9 oraz po 16. 509196259

25.09|21:37

0
Zatrudnię kierownika robót z uprawnieniami/lub inżyniera budownictwa Pilne

Opis stanowiska: · kierowanie budową w zakresie robót wykończeniowych ( sucha zabudowa ,płytki ,itp.) · nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót pod kątem zgodności z kontraktem, specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową, · ustalanie zakresu i rozliczanie zawartych umów z podwykonawcami · kontrolowanie podwykonawców zgodnie z zawartym kontraktem oraz dokumentacją projektową, harmonogramem i przepisami BHP, · raportowanie do przełożonego o postępie robót, · praca na terenie województwa małopolskiego i śląskiego Wymagania: · wykształcenie wyższe kierunkowe – budownictwo, lub inny kierunek · mile widziane doświadczenie w nadzorze nad robotami wykończeniowymi, sucha zabudowa itp. · uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności: konstrukcyjno – budowlanej, lub z ograniczeniami, mile widziane ale nie koniecznie · samodzielność i odpowiedzialność, · dobra organizacja pracy, · umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów, · komunikatywność, sumienność, punktualność, · prawo jazdy kat. B · znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym. Oferta: · zatrudnienie na umowę o pracę, · prace w dynamicznie rozwijającej się firmie, · współpracę w przyjaznej atmosferze, · stabilne zatrudnienie, · realne możliwości rozwoju, · ciągłość pracy.

18.10|07:11