wyszukiwanie wakaty i wznawia na żądanie "Pracownik biurowy - referent" w mieście Mokotów

0
Pracownik biurowy / Asystent/-ka ds. dotacji unijnych

www.gumtree.pl Mokotów

DISCO:VR to sieć salonów, producent sprzętu (hardware) i oprogramowania do wirtualnej rzeczywistości (VR). W związku z realizacją projektu dofinansowywanego z Funduszy Europejskich poszukujemy osoby na stanowisko Pracownika biurowego / Asystent/-ki ds. dotacji unijnych. Zakres zadań:przygotowywanie i aktualizowanie dokumentacji projektu praca z zapytaniami ofertowymi: (przygotowywanie, publikacja, zbieranie ofert, przygotowywanie umów do zamówień, kontakt z oferentami)wsparcie koordynatora projektu: przygotowywanie raportów i budżetówwykonywanie zakupów sprzętu i częściwspółpraca z działem księgowym i prawnymprzygotowywanie umów, w szczególności umów o pracę i umów cywilnoprawnych Oczekujemy:wykształcenia wyższego lub ostatniego lata studiówkierunków prawniczych lub pokrewnychznajomości podstaw prawadokładności, skrupulatnościkomunikatywności i otwartości w kontaktachcierpliwości i gotowości do pracy z dokumentamiskuteczności, efektywności osobistejumiejętności organizacji pracy własnejbiegłego posługiwania się językiem polskimznajomości języka angielskiegodostępności minimum 25 godzin tygodniowo, przynajmniej 4 dni w tygodniu Mile widziane:doświadczenie w pracach administracyjnychdoświadczenie przygotowywaniu i aktualizacji dokumentacji projektuzainteresowania nowymi technologiami w szczególności VR Oferujemy:pracę w młodym i dynamicznym zespolepracę pełną wyzwań i satysfakcjiwspółtworzenie silnej polskiej marki w obszarze new-techOsoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Disco WTMH S.A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”Informujemy, że Administratorem danych jest Disco WTMH S.A., z siedzibą w Warszawie przy ul. Garażowa 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne

04.09|12:54

0
Konsultant/Specjalista/ Pracownik Biurowy -WYSOKIE PREMIE! ZNANY PRODUKT!

Konsultant Telefoniczny/ Specjalista Miejsce pracy: Warszawa Mokotów ( okolice Galerii Mokotów ) Opis stanowiska: • budowa i utrzymanie pozytywnych relacji z klientami; • prezentacja i aktywna sprzedaż produktów do obecnych klientów firmy - ciepła baza klientów którzy znają już firmę i wyrazili zgodę na kontakt; FAJNE I ZNANE PRODUKTY Z REKLAM TELEWIZYJNYCH !!! NIE POZYSKUJEMY NOWYCH KLIENTÓW!!! NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!!! Oferujemy: • wynagrodzenie: pewną podstawowe (17 zł/h) 2856 zł brutto + atrakcyjny system premiowy 1000 - 3000 zł + codzienne konkursy • elastyczne godziny pracy między 9­-17 ( pon.- piątek+sobota dla chętnych); • dopasowanie grafiku; • możliwość rozwoju zawodowego; • przyjazną atmosferę w pracy w młodym zespole; • stabilne zatrudnienie - umowa o prace po okresie próbnym 3 miesięcy LEVEL WORK AGENCJA HR nr Certyfikatu 17663 www.levelwork.pl/oferty-pracy - zobacz inne oferty pracy ZAPEWNIAMY WYŻSZY POZIOM ZATRUDNIENIA Prosimy o przesyłanie CV przez portal ! oddzwonimy i zaprosimy na spotkanie :) Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).” Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

02.09|15:12

0
Pracownik Ochrony Pilne

Centrum Medyczne Damiana zatrudni osobę na stanowisko: Pracownik Ochrony miejsce pracy: Warszawa, ul. Wałbrzyska 46 Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: • prowadzenie nadzoru obiektu przez system kamer video, • wykonywanie obchodu całego obiektu, • ochrona mienia znajdującego się na terenie obiektu., • prowadzenie książki raportów z zapisami dotyczącymi awarii, usterek i innych nieprawidłowości, • nadzór i realizacja procedur ochrony. Od kandydatów oczekujemy: • niekaralności, • sumienności i zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków, • umiejętności pracy w zespole, • wysokiej kultury osobistej, • gotowości do pracy w systemie zmianowym. Oferujemy: • możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji, • pracę w stabilnej firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze. Osoby zainteresowane proponowanym stanowiskiem prosimy o przesłanie CV.

02.09|02:09

0
PRACOWNIK SEKRETARIATU UCZELNI Pilne

Zakres obowiązków: Kompleksowa obsługa studentów w zakresie prowadzenia dokumentacji studiów stacjonarnych, niestacjonarnych Obsługa programu komputerowego dedykowanego do pracy w dziekanacie, Wymagania: Ukończone studia wyższe pierwszego stopnia (mile widziana administracja), Wysoka kultura osobista, sumienność i odpowiedzialność, Dyspozycyjność, również w weekendy, Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem, Oferujemy m. in. stabilne warunki zatrudnienia, pracę w miłej atmosferze w renomowanej Uczelni, Aplikacje należy składać na adres: sekretariat@realizacjadzwieku.edu.pl

07.09|09:08