wyszukiwanie Wakaty i CV w mieście Grodzisk Mazowiecki

0
Psycholog, neurologopeda, psychiatra

www.gumtree.pl Grodzisk Mazowiecki

Gabinet Terapii "Huśtawka" poszukuje do współpracy terapeutów dla dorosłych:- psychologa / psychoterapeuty- neurologopedy- psychiatry Osoby zainteresowane prosimy o kontakt i / lub przesłanie cv. Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Zgadzam się na przetwarzanie przez NPPP "Huśtawka" danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

06.08|02:25

0
Doradca Klienta

Nasza firma pomoże sprostać wyzwaniom jakie stawia Państwu jako pracodawcom rynek pracy. Dzięki naszej wieloletniej strategii i doświadczeniu w zakresie HR jesteśmy realnym wsparciem dla wielu firm i organizacji. Jesteśmy najskuteczniejszą firmą na rynku w Polsce pod względem headhuntingu, sposobów dotarcia do kandydatów, badaniu kompetencji i umiejętności wspomagając się wieloma narzędziami z zakresu selekcji i rekrutacji.Dla naszego klienta - lidera branży AGD/IT/RTV w Polsce – poszukujemy pracowników na stanowisko DORADCA KLIENTA. Co oferujemy:- Najwyższe zarobki w handlu branży AGD/IT/RTV- Umowę o pracę bez okresu próbnego- Premie i systemy motywacyjne- Bogaty pakiet Benefitów i dofinansowań (Multisport, ubezpieczenie,… )- Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku- Możliwość rozwoju kariery zawodowej- Opieka fundacji firmowej w przypadku potrzeby wsparcia dla Ciebie i Twoich bliskich Za co będziesz odpowiedzialny:- Kompleksową obsługę Klienta, doradztwo w zakresie oferowanego sprzętu (wszystkiego Cię nauczymy! :) )- Realizację celów sprzedażowych Praca idealna dla Ciebie jeśli:- Lubisz handel i kochasz pracę z ludźmi- Angażujesz się w wykonywaną pracę w 100%- Jesteś gotowy sprostać wyzwaniu bycia DORADCĄ KLIENTA w największej sieci handlowej w Polsce branży AGD/IT/RTV- Chcesz dołączyć do najlepszych! :) Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka TERG Spółka Akcyjna. Mamy siedzibę w Złotowie przy ul. Za Dworcem 1D. Twoje dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację pisząc e-mail na adres praca@me.pl. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych. WYŚLIJ CV NA: praca@me.pl

14.08|20:20

0
Przyjme pracowników budowlanych

Zatrudnie pracownika budowlanego - 2500 złŻyrardówPrzyjmie do pracy pomocnika budowlanego. Zapewniamy dowóz do pracy. Uczciwe wynagrodzenie. Dobra atmosfera. Płatność tygodniowa. Informacje WYLĄCZNIE telefonicznie 602172277

17.08|20:27

0
Dam pracę kierowcy kat. C na rejon

www.olx.pl Grodzisk Mazowiecki

Nasza firma poszukuję kierowcy kat.C Jazda po rejonie ok 150km dziennie. Codziennie w domu. Auto przypisane kierowcy. Praca od poniedziałku do piątku. Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę Wymagane: prawo jazdy kat. C

21.07|12:36

0
Sprzedawca na stoisku Mięso-Wędliny Delikatesy Centrum (Grodzisk Maz.)

Zakres obowiązków: • uprzejma i zgodna ze standardami Sieci obsługa Klienta przy ladzie mięso – wędliniarskiej; • systematyczna kontrola właściwego ułożenia asortymentu w ladzie; • dbałość o zachowanie standardów; • odpowiedzialność za zapewnienie świeżości towaru oraz zachowanie wszelkich norm jakościowych wymaganych odpowiednimi przepisami prawa; • udział w szkoleniach zapewnianych dla Pracowników sklepów przez Grupę; Nasze oczekiwania: • energia oraz chęć do pracy i nauki; • doświadczenie w pracy na stoisku mięso – wędliny będzie dużym atutem - lecz nie jest warunkiem koniecznym • wiedza z zakresu produktów świeżych (właściwa ekspozycja w ladzie, asortyment, zasady i normy przechowywania); • aktualna książeczka sanepidowska. GWARANTUJEMY: • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwszy miesiąc umowa zlecenie) • terminowe płatności, • stabilność zatrudnienia, • ubezpieczenie grupowe NN •opiekę medyczną w pakiecie MEDICOVER •kartę OK System - wejściówka na wybrane obiekty sportowe Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

25.07|20:30

0
Praca magazynowo- biurowa

Szukamy bardzo dynamicznej, komunikatywnej i pewnej w swoim działaniu osoby, która dołączy do naszego zespołu. WYMAGANIA: - Znajomość programów MS Office - Doskonała organizacja pracy własnej - Wysoka kultura osobista - Dyspozycyjność/elastyczność OFERUJEMY: - pracę w prężnie prosperującej Firmie w energicznym, młodym zespole - dobre warunki pracy - możliwość podjęcia pracy od zaraz OBOWIĄZKI: -Kontrola jakości i ilości towaru przyjmowanego i wydawanego - Rozmieszczenie towaru w magazynie - Pakowanie produktów zgodnie z zamówieniem - Przygotowanie materiałów potrzebnych do produkcji Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie swojego zgłoszenia w formie CV ze zdjęciem. Uprzejmie prosimy o dodanie do cv klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych („wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)

16.08|10:25

Historia twoich próśb

Powiązane zapytania

Inne prośby

Inne zasoby