wyszukiwanie Antyki i kolekcje na życzenie "Józefa LYSY Duży obraz \"Planty krakowskie\" z domu aukcyjnego" w mieście Wrocław

0
KUPIĘ ANTYKI , KUPIĘ STAROCIE - LIKWIDACJA DOMU, MIESZKANIA - PŁACĘ GOTÓWKĄ od RAZU !

www.gumtree.pl 15000 Wrocław

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - Masz Antyki - POTRZEBUJESZ GOTÓWKI - Szybko Kupię od Ręki - ZADZWOŃ ! Interesują mnie takie rzeczy jak stare - Przed i Powojenne: - Figury, Rzeźby, Popiersia, Płaskorzeźby - w drewnie, brązie, metalu, kamieniu, gipsie, porcelanie … - Stare Malarstwo : Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice – różne techniki, motywy , rozmiary oraz stan zachowania … - Porcelana, komplety i pojedyncze sztuki – patery, filiżanki, figurki, różności…- Ceramika, stare Szkła, kolorowe Szkło, Kryształy ... - Stare Dewocjonalia - Ikony, Figury i inne różności o tematyce religijnej... - Biżuteria, różne wyroby ze Srebra… sztućce, patery, tace, papierośnice, dzbanki, kieliszki i inne... - Stare Witraże, ozdobne Kafle z Pieców, kominków, Kilimy, Gobeliny, Poroża, Stare Lampy, Zegary, Zegarki, Szable, medale, odznaczenia, - Ilustrowane Książki, Starodruki, Biblie, Modlitewniki itp. - Z Mebli interesują mnie tylko : antyczne Stoliki, Karciaki, Niciaki, Komody, Konsolki, Bieliźniarki, Szafki, Półki, Kwietniki, Postumenty, Słupki, Kwietniki, Witrynki, okuwane, malowane Kufry, Kuferki, Skrzynie, Szkatułki, rzeźbione Fotele, Krzesła, Zydle, bogate Ramy do obrazów, luster, pałacowe Lustra, stare Witraże, Lampy, Żyrandole, Sekretarzyki, Sekretery, Kabinety, Etażerki, ozdobne kute elementy z Metalu... Gwarantuje szybki kontakt, bezpłatny transport oraz wypłatę gotówki od ręki na miejscu. ANTYKI - TELEFON KONTAKTOWY - 603 567 304

0

www.gumtree.pl 15000 Wrocław

0
Duży dzban i cyna

sprzedajemy.pl Wrocław

Duży dzban z zamknięciem porcelana pokrywka z cyną handgomalt

0
Wysoki duży parasolnik - kana - pojemnik

www.olx.pl 79 Wrocław

Duży pojemnik, świetny na ozdobę stylowego domu, przedpokoju, salonu. Idealny jako parasolnik, skrytkę - pojemnik na drobiazgi, donica lub po prostu urocza ozdoba pomieszczenia. Wysokość - ok. 60 cm z rączką Przedmiot można odebrać osobiście we Wrocławiu. Możliwość wysyłki (po uzgodnieniach mailowych lub telefonicznych). Przepraszam, ale nie odpowiadam na SMS-y i propozycje sprzedaży za pół czy ćwierć ceny .. Na życzenie bezpieczna transakcja poprzez Allegro. Jeśli chcesz naprawdę kupić ten przedmiot, skontaktuj się ze mną telefonicznie lub napisz wiadomość poprzez serwis OLX.

0
Oddamy obraz

www.gumtree.pl Wrocław

Oddamy obraz składający się z części. Wygląda na malowany bo ma zgrubienia farby. Stan: "nieużywany", zapakowany w folię bąbelkową i karton.

0
Obraz replika

sprzedajemy.pl Wrocław

Obraz replika N.GERO wymiary bez ramy 80*50 z ramą 92*62

0
Obraz Akt ręcznie malowany

www.olx.pl 190 Wrocław

Stan magazynowy: dostępny Cena: 190 PLN Rozmiar: 37x47cm Wysyłka lub odbiór osobisty.

0
Obraz olejny Derouck

sprzedajemy.pl Wrocław

Piękny obraz olejny w formie elipsy malowany na dykcie przed wojenny malarza Derouck wymiary 49/39 bez ramy. Z widoczna sygnaturą malarza

0
Obraz GLASSPIK MANHATTAN 115x30cm

www.gumtree.pl 80 Wrocław

GLASSPIK Manhattan- grafika na szkle.Wymiary 115x30cm. Minimalne zarysowanie w lewym dolnym rogu grafiki (widoczne na zdjęciu).

0
Obraz Malowany na Płótnie Stary Zabytek

sprzedajemy.pl Wrocław

Sprzedam Stary Obraz Malowany na płótnie . Obraz ręcznie malowany brak sygnatury. Możliwy transport na terenie Wrocławia. Wymiary: Szerokość 63 cm Wysokość 43,5 cm

0
Sprzedam obraz Papieza dekorowany bursztynem

www.gumtree.pl 20 Wrocław

Sprzedam obraz Papieza dekorowany bursztynem ładny wymiary wysokości 32.5cm szerokość 23.5cm odbiór osobisty wroclaw

0
Obraz abstrakcja, pastele na brystolu 70x50

sprzedajemy.pl Wrocław

Oryginalny, autorski obraz sprzedającego namalowany miękkimi pastelami KOH-I-NOR. Tematem obrazu jest rozumienie, jego brak, przenikanie, kierunek geometryczny oraz odcienie. Obraz nie posiada ramy, dzięki czemu istnieje możliwość wysyłki w tubie.

0
Sprzedam obraz MATKA BOSKA bardzo ladny

www.gumtree.pl 20 Wrocław

Mam na sprzedaz obraz MATKA BOSKA ladnie wygląda wymiary wysok.43.5cm szerok.33.5cm wroclaw odbior osobisty